McDonald´s cup

23. 4. se v Hodoníně na hřišti U Červených domků odehrál další fotbalový turnaj s názvem McDonald's Cup, tentokrát však pro mladší kategorii (žáky 1. až 3. tříd). V prvním zápase jsme dokázali porazit tým z Mutěnic vysoko 5:1. Poté nás čekal opět velký favorit turnaje - ZŠ Červené domky, se kterým jsme tentokrát prohráli jen těsně 0:1. Ve třetím zápase jsme byli lepší týmem, ale nakonec jsme jen remízovali s týmem Strážnice Školní 2:2. V posledním zápase turnaje jsme v souboji o 2. místo potřebovali porazit Strážnici MK. To se našim klukům podařilo a tak jsme stejně jako ve starší kategorii brali opět stříbrné medaile!

Tímto klukům opět děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy!

Naše sestava: Adam Řičica, Luboš Navrátil, Marek Pochylý, Jan Tran, Denis Divácký, Štěpán Dadák, Václav Kordula, Damian Preguza, Matyáš Votava