Informace ředitelství školy

Vážení rodiče, chtěl bych Vás informovat o situaci ve škole v souvislostí s nemocí covid. V posledních 14 dnech se ve škole tato nemoc poněkud rozšířila. K dnešnímu dni již v pěti třídách byla KHS nařízena karanténa, v dalších 5 třídách jsme přijali přísnější hygienická opatření (nákaza v rodině). Výuka v karanténě pak probíhá distančně. Chceme především zabránit případnému šíření ve škole. Proto se na Vás obracím s prosbou:

- pokud se objeví v rodině podezření na covid, vyčkejte na výsledek PCR testu a dříve než je negativní, neposílejte dítě do školy. 

Můžeme takto získat i několik dnů k dobru a v konečném výsledku třeba nemusí jít třída do karantény.  Podívejte se, prosím, na "kuchařku", jak postupovat v případě podezření či nákazy.

Bližší informace prostřednictvím dotazů na škole online nebo tel.: 603 868 546                           
Mgr. Martin Čechovský

Soubory