Konzultace 22. – 26. 11. 2021

Vážení rodiče, vzhledem k epidemické situaci ve škole v souvislosti s nemocí covid, jsme se rozhodli, že konzultace v příštím týdnu budou probíhat následujícím způsobem:

1.     Prezenčním způsobem ve škole (jen nutné konzultace z pohledu školy) – rodiče budou osloveni vyučujícím a společně naplánují vhodný čas konzultace. Pokud vláda schválí od pondělka 22. 11. přísnější opatření, budeme je muset dodržet. Zatím to tak vypadá, že bude nutný „covid pas“ (očkování nebo prodělaná nemoc v posledním půl roce). Testy již možná stačit nebudou.

 2.     Distančním způsobem

a)     Telefonicky

b)     Prostřednictvím MS Teams

 -        zájemci osloví učitele, kteří domluví vhodný termín

A jaká je tedy epidemická situace ve škole? Není to nic radostného. Za posledních 14 dnů prošlo či prochází karanténou 5 tříd a dalších 8 má přísnější hygienický režim. U těchto tříd čekáme na výsledky PCR testů u žáků. Nějakým způsobem bylo postiženo cca 45% tříd ve škole. U karantény se nejednalo vždy pouze o jednoho nakaženého žáka. Často se nákaza projevila i u dalšího. Obracím se tedy znovu na Vás rodiče, pokud máte v rodině určité podezření na covid nebo mají děti příznaky respiračních chorob, abyste je do školy neposílali.  

Mgr. Martin Čechovský (603 868 546)