Národní florbalový pohár ČEPS

florbal
Zobrazeno: 395x

V pátek 2. 12. 2022 se vybraní chlapci 1. stupně zúčastnili 1. kola národního florbalového poháru ČEPS v Dolních Bojanovicích. V konkurenci tří základních škol naši „tygři“ nenašli přemožitele a celý turnaj s přehledem ovládli. Za vedení školy bychom proto chtěli pogratulovat žákům Antonínu Meiznerovi, Vojtěchu Navrátilovi, Františku Filipu Ševčíkovi, Martinu Vykydalovi, Oliveru Hnidákovi a Josefu Koskovi z 5.A, dále pak Janu Hrnkovi a Sebastianu Hubovi ze 4.B a Jakubovi Junaštíkovi ze 4.A za vzornou reprezentaci naší školy. Zároveň bychom jim chtěli popřát mnoho úspěchů v dalších kolech a ať to dotáhnou co nejdále.

 

1. kola národního florbalového poháru ČEPS se v pátek zúčastnil i historicky první dívčí tým 1. stupně naší ZŠ. Očovské tygřice ve složení Karolína Janošková, Ema Kuběnská, Amálie Kuběnská, Adéla Novotná, Natálie Slámová a Lucie Valkovičová z 5.C posilněné o Aničku Zeminovou a Natálii Okáníkovou z 5.B hrdě reprezentovali naši školu. Dívky v silné konkurenci nakonec skončily na 4. místě. Za vedení školy bychom proto chtěli našemu historicky prvnímu dívčímu týmu poděkovat za skvělou reprezentaci.