Školní štafetový závod na veslařském trenažeru

skif
Zobrazeno: 272x

Ve čtvrtek 8.12.2022 se na Sportovní hale TEZA v Hodoníně konal Školní štafetový závod na veslařských trenažerech, kterého se účastnili i naši žáci. Závod byl rozdělen do tří kategorií: mladší (6. + 7. třída), starší (8. + 9. třída) a střední školy. V mladší kategorii naše posádka nestačila pouze na soupeře ze Skalice a v konkurenci pěti družstev vybojovala krásné 2. místo před Břeclaví, GOA Hodonín a Mikulčicemi! Ve starší kategorii naši školu reprezentovaly rovnou dvě posádky. První z nich nedala svým soupeřům šanci, suverénně svou kategorii vyhrála a statečně proháněla v závodě i nejlepší tým v kategorii středních škol až do cílové rovinky! Druhá z našich posádek v závodě nestačila kromě svých kolegů z Očova ještě na Břeclav, ale zbytek svých soupeřů dokázali porazit, a tak jsme tedy v této kategorii a konkurenci 6 družstev přidali k 1. místu ještě 3. místo. Měli jsme tedy kompletní sbírku cenných kovů – zlato, stříbro i bronz. K těmto úspěchům naši žáci v mladší i starší kategorii přidali následně ještě úspěchy ve štafetách chlapců, děvčat i smíchaných štafet na 4 x 200 m.

Naši školu na této akci reprezentovali:
Mladší kategorie: Erik Hrabovský, Natálie Kubišová (oba 7.A), Tomáš Kovalčík, Jakub Krakovec (oba 7.C), Tereza Daňková (7.D), Dominik Půček, Sophie Charlotta Salajková (oba 6.A), Eliška Kazatelová (6.B), Pavel Csévar, Tomáš Franta, Mariana Faltisová (všichni 6.C)
Starší kategorie: Tomáš Valachovič (9.A), Michal Mihálik, Peter Dávid, Martin Kobzinek (všichni 9.B), Sandra Kubecová, Sofie Fialová, Adam Blažej, Tomáš Blinka, Julie Lupačová, Nikol Marcinová (všichni 9.C), Roland Holub (8.A), Ema Kateřina Fury,  Tamara Teplá (8.B), Denisa Kadlecová, Tadeáš Letocha, Soňa Osičková, Matěj Slabý, Václav Sládek, Alžběta Špérová, Nicolas Voldán, Leonard Zýbal (všichni 8.C)

Zúčastněným žákům k úspěchu gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy! Stejně tak poděkování patří i organizátorům závodu z VK Hodonín za povedenou akci a budeme doufat, že se organizace podobných akcí chopí i v budoucnu.

 Autor článku O. Vacenovský