Pohár ČEPS ve florbalu

pokus
Zobrazeno: 314x

V pátek 13. ledna se vybraní chlapci 1. stupně zúčastnili 2. kola národního florbalového poháru ČEPS v Brně, který se konal na hale v Brně-Bohunicích. V konkurenci 12 nejlepších základních škol z celého Jihomoravského kraje postoupili naši „tygři“ bez porážky, jako nejlepší tým turnaje, až do finále. Při této cestě porazili Znojmo, Břeclav i Brno. Ve finále narazili naši kluci na brněnské Bosonohy, na jejichž jednoduchou hru byli bohužel krátcí. Nepomohla nám ani atmosféra v hale, kdy nám fandila většina zúčastněných týmu, což vnímáme jako velké sportovní gesto, a chtěli bychom za to poděkovat.

Za vedení školy bychom proto chtěli pogratulovat žákům Antonínu Meiznerovi, který byl vyhlášen jedním z nejlepších hráčů turnaje, dále Vojtěchu Navrátilovi, Františku Filipovi Ševčíkovi, Martinu Vykydalovi, Oliveru Hnidákovi, Lukáši Rackovi, Josefu Koskovi a Ondrovi Lačňákovi z 5. A. Dále pak Jakubovi Junaštíkovi a Filipovi Navrátilovi ze 4. A a Janu Hrnkovi ze 4. B, za naprosto famózní reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Rybka, Mgr. Radek Nedbal

Fotogalerie