Lyžařský výcvikový kurz 5.B, 5.C ,7.D

IMG-20230120-WA0001
Zobrazeno: 275x

Dne 16. 1 – 21 .1 2023 absolvovalo 42 žáků tříd 5.B, 5.C a 7.D lyžařský výcvikový kurz ve valašských Beskydech. Již samotné stylové ubytování na tradiční odlehlé chatě Soláňce v srdci valašské přírody patří k velkým zážitkům.

Z důvodu nedostatku sněhu nebyl v provozu lyžařský vlek vedle chaty. Bylo tedy nutné pravidelně dojíždět do cca 5 km vzdáleného ski areálu https://www.skiarealkycerka.cz/. I přes tuto komplikaci si žáci výuku lyžování užívali a nabyli (zkušenější i začátečníci) spousty nových dovedností. Velký úspěch měly také aktivity doprovodného programu. Věříme, že žáci získali kladný vztah k tomuto zimnímu sportu a budou se k němu vracet. Velký dík patří organizátorům kurzu z řad pedagogů.

 

Mgr. Jakub Král

Fotogalerie