Lyžařský kurz žáků 7. a 8. tříd

10
Zobrazeno: 392x

Dne 31. 1. - 5. 2. 2023 se uskutečnil poslední lyžařský kurz v tomto roce, kterého se zúčastnilo celkem 43 žáků ze 7.B, 7.C a 8.C. Celá akce proběhla tradičně na horské chatě Soláňka. 

V průběhu kurzu nás provázely skvělé lyžařské podmínky, tudíž žáci vyráželi na svah přímo od chaty. Drobnou komplikaci přinesla pouze sobotní sněhová bouře, která odstřihla celé okolí od elektřiny. Dobrá nálada nás však neopustila a na řadu přišel náhradní program, včetně běžkování. Ve večerních hodinách se žáci zúčastnili doprovodných programů, které se taktéž velmi vydařily a všichni si odnesli další nezapomenutelné zážitky.

Velké díky patří všem zúčastněným učitelům, instruktorům, paní doktorce i personálu chaty Soláňka. 

Mgr. Jan Otáhal

Fotogalerie