MYŠI PATŘÍ DO NEBE!

IMG_3919
Zobrazeno: 456x

Věděli jste to? Naši žáci 1. stupně ano, neboť už v minulém školním roce zhlédli stejnojmenný pohádkový příběh myšky Šupito a lišáka Bělobřicha v hodonínském kině. A dnes se dokonce mohli setkat osobně s paní spisovatelkou Ivou Procházkovou, jejíž knížka pro děti se stala předlohou pro tento známý animovaný film. 

Milé setkání proběhlo v dětském oddělení Městské knihovny. Paní spisovatelka dětem představila i další dětské knihy, které vydala. Popsala ve svém poutavém povídání profesi spisovatelky a odpověděla na všechny všetečné otázky našich zvědavých žáčků.

Víte třeba, v kolik hodin usedá paní spisovatelka v pracovní den ke své práci? Tak jako my ve škole - v osm. Uvaří si k ní dobrou kávu a vůbec při tom není v pyžamu, i když pracuje doma!

 Mgr. Irena Juráčková

Fotogalerie