Setkání parlamentů ZŠ a SŠ JmK

IMG_0293
Zobrazeno: 459x

Dne 22. 2. 2023 se zúčastnili zástupci našeho školního parlamentu krajského setkání parlamentů základních a středních škol v Brně. Naše malá delegace byla ve složení Nikola Marcinová (9. C), Eliška Fryzelková (8. C), Viktor Majtán (6.B) a koordinátor René Falta. Setkání probíhalo ve formě workshopů, na které jsme byli rozděleni dle příslušnosti k typu školy. Tedy pro koordinátory, žáky základních škol a žáky středních škol. Hlavním smyslem těchto workshopů bylo především sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe. Na závěr jsme se také setkali s hejtmanem Jihomoravského kraje panem Mgr. Janem Grolichem. Tato akce se nám velmi líbila a věříme, že nové poznatky nám napomůžou v dalším směřování našeho žákovského parlamentu.   

Mgr. René Falta

Fotogalerie