Krajské finále florbalové ligy

thumbnail_IMG20230329130027
Zobrazeno: 511x

Ve středu 29. 3. se žáci našich 8. a 9. tříd zúčastnili krajského finále florbalu ve Slavkově u Brna, kam postoupili po ovládnutí okrskového i okresního kola ve své kategorii. Naši hráči florbalovou kvalitou rozhodně nezaostávali a bojovnost také nechyběla. Přesto jsme se s turnajem bohužel rozloučili už ve skupině, když jsme nejprve porazili domácí Slavkov 4:0, poté jsme těsně podlehli týmu z Brna 2:3 a v posledním zápase, kdy jsme potřebovali kvůli horšímu skóre z předcházejících zápasů porazit Znojmo, jsme dostali gól na 1:1 přibližně 3 minuty před koncem zápasu. Remíza bohužel znamenala, že pouze o skóre před námi ze skupiny postoupilo Znojmo, které následně celý turnaj ovládlo. Obsadili jsme letos tedy hezké 5. místo v celém Jihomoravském kraji. Naše cíle sice byly rozhodně vyšší, ale i tak se dá tento výsledek považovat za úspěch. Velké díky za vzornou reprezentaci patří sestavě ve složení: Tomáš Valachovič, Samuel Svoboda, Huy Thanh Nguyen (všichni 9. A), Rostislav Bolom, David Braha, Peter Dávid (všichni 9. B), Viktor Bureš, Petr Dudek (oba 9. C), Denis Koutný, Radek Drábek (oba 8. A), Josef Hojsák, Adam Šlosar a Matyáš Cetkovský (všichni 8. B).

Bc. Ondřej Vacenovský

Fotogalerie