Okresní kolo ve vybíjené

IMG_20230424_135533
Zobrazeno: 644x

V pondělí 24.4.2023 se konalo v Hodoníně na ZŠ Očovská okresní kolo ve vybíjené mladších žáků kategorie otevřená. Turnaje se zúčastnilo 9 škol z okresu, které byly rozlosovány do dvou skupin. Družstvo naší školy obsadilo bez jediné porážky 1.místo ve své skupině. V semifinále však naše domácí družstvo ve vyrovnaném a urputném boji podlehlo družstvu Veselí nad Moravou o 1 bod. Přestože byli naši hráči z prohraného semifinálového zápase smutní, v zápase o třetí místo se ZŠ Velká nad Veličkou podali opět skvělý výkon, a umístili se tak celkově na 3. místě.

Výsledky : 1.místo – Veselí nad Moravou

2. místo – ZŠ a MŠ Dolní Bojanovice

3. místo – ZŠ Očovská Hodonín

Družstvo za naši školu reprezentovali: z 5.A = O. Lačňák, A. Meizner, V. Navrátil, P. Soldán, N. Suchánková, 5.C = F. Bydžovský, T. Krejčíř, A. Kuběnská, E. Kuběnská, 5.B = A. Zemínová, P. Doležal a ze 4.C T. Pitzinger

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k pěknému třetímu místu

Fotogalerie