ŠKOLNÍ FÓRUM NA OČOVĚ 2023

thumbnail_344172941_574458661459250_6180629437772965969_n (1)
Zobrazeno: 914x

Dne 27.4.2023 jsme zorganizovali v pořadí již druhé Školní fórum. Školní fórum proběhlo přímo ve škole a na akci byly žáky kromě jejich nápadů na vylepšení ve městě a jeho další rozvoj diskutovány také problémy a nápady na možná zlepšení ve škole. Cílem akce bylo získat od žáků co nejširší zpětnou vazbu jak k dalšímu rozvoji školy, tak i města z pohledu mladé generace. Že i oni samotní mohou rozhodovat o dalším vývoji a mohou mnoho změnit. Nejednalo se pouze o diskusi k předem připraveným námětům nebo dokumentům, ale o formu skupinového projednávání. Této akce se zúčastnilo celkem 25 žáků 6.-9. tříd. Jako zástupce školy vystoupil ředitel školy Mgr. Jakub Král, který zhodnotil naplnění priorit z minulého roku a vyslechl si návrhy priorit nových pro oblast školy. Za město pak vystoupil místostarosta města Hodonín Ing. Ondřej Fialík a koordinátorka projektu "Zdravé město a MA 21" Ing. Jana Holomčíková. Pan místostarosta se vyjádřil k řešeným prioritám, jako i k prioritám novým, směřujícím pro oblast města. K výsledkům fóra, a vybraným prioritám pro oblast školy i města dále proběhne celoškolní anketa, kdy dostanou i ostatní žáci školy možnost hlasovat o největších prioritách. Tato akce proběhla ve velmi tvůrčím prostředí a naplnila námi stanovené cíle. Děkujeme všem zúčastněným za účast a aktivní přístup.

Fotogalerie