Eko den

01
Zobrazeno: 444x

O ekologii se dobře mluví a hodně káže. Jak ale doopravdy udělat alespoň malé EKO kroky, které zvládne každý z nás a které pomůžou naší planetě? Třeba tříděním odpadu, úklidem odpadků ve svém bydlišti nebo přírodě. Snažme se chránit přírodu, jak jen to jde. I malé krůčky každý den se počítají.

Proto se všechny třídy naší školy zapojily v rámci Dne Země do akce „Ukliďme Česko“ a uklízely odpadky ve vybraných lokalitách města Hodonína. Odbor životního prostředí města Hodonína poskytl škole pytle na plasty a směsný odpad a zajistil svoz pytlů s odpadky, škola a rodiče zajistili dětem ochranné rukavice.  Pochvalu za aktivitu si zaslouží třída 8. A, která nasbírala plných devět pytlů odpadu.

O čistější Hodonín se ale zasloužili všichni sběrači, kteří se v pátek úklidu zúčastnili, za což jim všem patří poděkování.

Fotogalerie