Velký úspěch žáků našeho školního sportovního klubu ŠSK Očov v Praze

fl1
Zobrazeno: 572x

Naši kluci a Andrejka ovládli v kategorii B11 prestižní Prague floorball cup. Za zmínku stojí fakt, že jsme za celý turnaj nepoznali hořkost porážky. Ve skupině jsme přehráli týmy z Přerova, Karlových Varů, Troopers. Následně jsme v semifinále poradili s kvalitním Šternberkem. Finále bylo v naší režii a po zaslouženém výkonu jsme porazili FBC Liberec poměrem 7:3. 

Hráči: Ondřej Lačňák (vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje), Jakub Junaštík, Filip Navrátil, Martin Vykydal, Andrea Skalníková, Lukáš Drábek, Vojtěch Navrátil, Antonín Meizner. Trenéři: Tomáš Húska a Filip Příkaský. 

Všem hráčům a trenérům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a ŠSK Očov, moc gratulujeme k velkému úspěchu.  

Petra Černochová

Fotogalerie