Návštěva školního parlamentu ze ZŠ J. A. Komenského z Kyjova

thumbnail_SAM_2269
Zobrazeno: 719x

Dne 26.5.2023 navštívili naši školu zástupci školního parlamentu ze ZŠ Kyjov. Oplatili nám tak naši návštěvu z minulého školního roku. Zástupci našeho školního parlamentu připravili program, který se snažil co nejvíc přiblížit naši školu. 

Po úvodním uvítání panem ředitelem došlo ke krátkému představení obou parlamentů. Následně nás čekala procházka po škole, kde jsme ukázali jak naše odborné učebny, tak i nové školní knihovny. Zajímavá a podnětná byla také návštěva školní jídelny, kde paní vedoucí odpovídala na otázky. Následně nás čekala návštěva hodonínské radnice. 

Zde jsme měli možnost si prohlédnout nejen reprezentativní prostory, ale i pracoviště pana starosty. Doufáme, že se našim hostům návštěva líbila a věříme v další pokračování spolupráce i do budoucnosti.

Závěrem bych rád poděkoval všem těm, kteří se na akci aktivně podíleli, a přispěli tak k jejímu hladkému průběhu. Jmenovitě: Nikol Marcinové, Elišce Fryzelkové, Vojtovi Kašíkovi, Katce Dacíkové, Matěji Pelíškovi a paní vychovatelce Evě Polákové.

Fotogalerie