Slavnostní přivítání žáků 1. tříd pro školní rok 2023/2024

IMG-20230904-WA0004

V pondělí 4. září byl zahájen nový školní rok 2023/2024. Jako tradičně proběhlo na naší škole slavnostní přivítání nových žáků prvních tříd.

Za slunečného počasí se před školou pasovalo do nové role „prvňáčků“ celkem 60 dětí, které budou rozděleny do tři tříd.

Úvodní projev pronesl ředitel školy Mgr. Jakub Král a zástupkyně školy Mgr. Petra Černochová. Poté došlo na samotné pasování žáků, kteří dostávali od zástupců školy a místostarosty města Vojtěcha Salajky vzpomínkovou šerpu.

Třídní učitelky, Mgr. Gabriela Melicharová, Mgr. Naďěžda Krupicová a Mgr. Dagmar Krýsová pasovaným prvňáčkům věnovaly lízátko a jejich první školní sešit.

Děti pak odešly do svých nových tříd, kam je následovali i rodiče a další rodinní příslušníci. Zde si mohli udělat památeční fotky a videa dne, na který určitě nezapomenou.

RN, VS