Okresní kolo přespolního běhu

FB_IMG_1695800426390
Zobrazeno: 403x

Ve středu 20. 9. se vybraní běžci naší školy zúčastnili okresního kola přespolního běhu v lesoparku U Červených domků. Starší dívky i chlapci dosáhli na medailové pozice. Starší děvčata ve složení K. Hýblová, A. Kliková, A. Šaňková, A. Špérová. A. Karbusová a E. Jedličková obsadila na trati dlouhé 1500 m 3. místo. Velký podíl na tomto umístění děvčat má Kateřina Hýblová, která doběhla v této kategorii suverénně na 1. místě a nechala za zády i zkušené běžkyně z atletického oddílu ZŠ U Červených domků. Stala se tak jasnou vítězkou v kategorii běhu starších děvčat.

Starší chlapci ve složení N. Voldán, T. Kovalčík, M. Kouřil R. Žáček, R. Holub, D. Koutný a M. Škreptač si po výborném výkonu v běhu na 3000m doběhli pro vítězství a vychutnávali si zaslouženě pocit radosti z 1. místa na stupních vítězů. N. Voldán obsadil v této kategorii krásné 3. místo. Starší chlapci naší školu budou dále reprezentovat na krajském kole v Brně, kam jako vítězové postoupili.

Mladší děvčata a hoši sice nedosáhli na stupně vítězů, ale všichni podali skvělé výkony a umístili se v první polovině cílového pole.

Mladší děvčata ve složení M. Blinková , K. Čechovská, M. Faltisová, A. Kuběnská, M. Krmenčíková a S. Černochová, obsadila pěkné šesté místo a chlapci M. Staňo, L. Drábek, D. Půček, M. Světnica, T. Franta a D. Drábek deváté místo. Všem běžkyním a běžcům děkujeme za krásné výkony a úspěšnou reprezentaci školy.