Okresní kolo ve florbalu

received_1049858089802471
Zobrazeno: 116x

Ve čtvrtek 9. 11. 2023 se v Hodoníně konalo okresní finále ve florbale kategorie IV. chlapci. 

Naši kluci vstoupili do turnaje skvěle, když suverénně přehráli spolufavority ze ZŠ Strážnice v poměru 3:0. 

Ve druhém zápase ve skupině sice výkon nebyl tak dobrý, nicméně i tak stačil na výhru 5:3 nad ZŠ Žarošice, a postup z prvního místa naší skupiny.

V semifinále pak naši chlapci předvedli fantastický výkon a vyhráli nad ZŠ Dambořice vysoko 5:0.

Ve finále jsme pak opět narazili na ZŠ Strážnice. Po dramatickém zápase jsme nakonec podlehli soupeři 1:2. Museli jsme se tedy tentokrát smířit s 2. místem a popřát klukům ze Strážnice hodně štěstí v krajském finále, do kterého si tímto vítězstvím zajistili postup.

Naše sestava: Denis Koutný, Josef Hojsák, Jakub Krakovec, Tobiáš Mráka, Radek Drábek, Richard Tvarog, Adam Šlosar, Mário Škreptač, Matyáš Cetkovský, Erik Hrabovský, Dominik Navrátil, Timotej Chaloupka, Tomáš Kovalčík, Rostislav Chovančík a Dalibor Kolmaš.

Děkujeme tímto našim žákům za reprezentaci školy a za skvělé sportovní výkony.

RN, OV

Fotogalerie