Okresní finále ve florbalu

received_358627049899804
Zobrazeno: 85x

Ve středu 15. listopadu 2023 se v Dambořicích konalo okresní finále florbalu kategorie III. Chlapci. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů, které se utkaly systémem každý s každým.

Náš tým v prvních čtyřech zápasech suverénně zvítězil a ve svém posledním zápase turnaje nastoupili naši žáci proti týmu ze Žarošic, který také své první čtyři zápasy vyhrál. Jednalo se tedy v podstatě o finále turnaje.

Přibližně pět minut před koncem se nám podařilo dostat do vedení 1:0. Bohužel asi po půl minutě se soupeřům podařilo vyrovnat na 1:1. Když už to vypadalo, že dramatické finále dotáhneme do vítězného konce, tak proti nám 16 vteřin před koncem rozhodčí nařídil trestné střílení. To však náš brankář Ondřej Lačňák dokázal zneškodnit a podržel tak svůj tým. Vítězství v turnaji si tak zajistili naši žáci remízou 1:1.

Vítězstvím v okresním finále si naši žáci zajistili postup do krajského finále, které se bude konat 23. listopadu 2023 ve Slavkově u Brna.

Sestava: Ondřej Lačňák, Dominik Půček, Jakub Rebhán, Antonín Meizner, Viktor Majtán, Vojtěch Kraus, Martin Vykydal, Andrea Skalníková, Lukáš Drábek, Josef Kosek a Lukáš Racek

Fotogalerie