Žáci 7.A a 7.B si minulý týden užili nezapomenutelný výlet do Znojma. Největším zážitkem byla plavba na kánoích po řece Dyji, během které mohli obdivovat krásy okolní přírody z úplně jiné perspektivy.
Nechyběla ani procházka historickým centrem a návštěva tajemného znojemského podzemí.