Jak jsme slavili 30. let školy

pl
Zobrazeno: 1171x

Základní školy Očovská oslavila 30 let experimenty i tancem | iTVS (itvs24.cz)

Dne 19. května 2023 se v prostorách školy uskutečnily oslavy 30. výročí založení Základní školy Očovská. Už několik týdnů dopředu probíhaly pečlivé přípravy na toto jubileum, kdy se postupně nacvičovala vystoupení žáků, příprava výzdoby školy a doprovodných programů.

Den D nastal v pátek 19. května, kdy se školní prostory otevřely všem návštěvníkům, kteří tak měli možnost nahlédnout pod pokličku naší práce.

Pro všechny přítomné si žáci ve spolupráci s učiteli připravili celou řadu aktivit. V odborných učebnách fyziky a chemie tak mohli hosté zhlédnout různé pokusy, v kuchyňce v přízemí pak bylo přichystáno občerstvení a ukázky vaření, v počítačové učebně ukázky 3D tisku, v tělocvičně se návštěvníci mohli podívat na florbal či taneční soutěž, v prostorách před jídelnou také mohli zakoupit výrobků žáků a rodičů na jarmarku.

Vrcholem programu pak byla akademie, která proběhla před budovou školy. V mnoha vystoupeních si tak diváci mohli vychutnat například hrané pohádky, písně, vystoupení mladých karatistů či tanečníků, sborový zpěv, hru na housle či keyboard a spoustu dalších představení.

Věříme, že oslavy naší školy byly vydařené, a těšíme se na další podobné akce i v budoucnu.

Vedení školy také děkuje všem žákům, učitelům a rodičům, kteří se aktivně zapojili do pořádání celé této akce.

Poděkování patří také všem návštěvníkům, kteří zavítali na půdu školy a oslavili s námi toto významné jubileum.

Fotogalerie